toTop

Meijel volop in de prijzen tijdens OhDoKwan sparringstoernooi

29-03-2015 | Met 9 deelnemers reisden we vanochtend vroeg af naar Venlo om deel te nemen aan het OhDoKwan sparringstoernooi. En met succes... met maar liefst 6 prijzen hebben we een fantastisch resultaat neergezet!

Voor enkele kinderen was het de allereerste keer dat ze aan een toernooi meededen. Heel spannend dus! Allemaal hebben ze zich volop gegeven en dit heeft mooie partijtjes opgeleverd. De volgende leden wisten een prijs te bemachtigen:

  • Ries Gielen - 1e plaats
  • Finn van den Broek - 1e plaats
  • Wessel Janssen - 1e plaats
  • Wesley van Eckendonk - 2e plaats
  • Myrre Marres - 2e plaats
  • Amber van Eckendonk - 2e plaats

Helaas vielen Britt Sonnemans, Bjorn Kusters en Jenthe van den Broek deze keer net naast de prijzen. Ze hebben hard gewerkt en dapper gestreden. Ook zij mogen dan ook trots zijn op hun prestaties!

Speciale dank aan onze vrijwilligers (Thijs Joosten, Marcel Vossen, Jessica Vossen, Bart Luijten, Bram Winkelmolen, Danique Vossen en Jamie Vossen) die zich namens onze vereniging op deze ochtend hebben ingezet als scheidsrechter, coach of jurylid.
naar nieuwsarchief...