toTop

Wisseling van de wacht in het bestuur

03-04-2023 |
Op de dag dat onze vereniging precies 40 jaar bestaat (3 april 2023), namen we tijdens de Ledenjaarvergadering afscheid van onze bestuurssecretaris Anne van Heugten en penningmeester Marcha Heymann. Na héél veel jaar betrokkenheid en enorme inzet voor onze vereniging, vonden ze het tijd om het stokje over te dragen. Quint Meevis en Bart Luijten zijn door de aanwezige leden gekozen om het bestuur weer aan te vullen. Quint gaat daarbij de functie van penningmeester op zich nemen.

Anne en Marcha, namens alle leden willen we jullie hartelijk danken voor al het goede werk dat jullie voor de vereniging hebben verricht. We waarderen jullie enorme inzet. Voor sommigen onzichtbaar achter de schermen, maar voor onze vereniging van grote waarde!

Quint en Bart, heel veel succes gewenst!naar nieuwsoverzicht...